Závěsné plachtové bazény

Závěsné plachtové bazény

Závěsné plachtové bazény získaly svoji popularitu při jejich používání pro odchov ryb.

Při jejich oblíbenosti dominuje jejich kvalita a pevnost. V zimě nepotřebují téměř žádnou speciální péči a jejich standardní čištění je taktéž nenáročné pro kteréhokoliv člena rodiny. Další hlavní předností bazénů je jejich velikostní a tvarová variabilita s následnou velmi lehkou a rychlou rozložitelností/ složitelností a bezproblémovým přemístěním.

Využívají se pro odchov okrasných ryb, jeseterovitých ryb a pstruhů. Bývají součástí recirkulačních systémů. Dále mohou sloužit jako přechodné překladiště ryb. V jiném případě jako netradiční doplnění Vaší zahrady.

Kromě doporučení velikosti bazénu vyhovujícím Vašim požadavkům, jsem také schopen poradit s opěrnou kovovou konstrukci k plachtám bazénu.

V poslední době se bazény stávají přijatelným doplňkem každého chovatele i pro svou příznivou cenu.

Mým zájmem je doporučit svým zákazníkům takové zboží, aby pro ně bylo dostupné a pohodlné. Plachtové bazény sám využívám ve více velikostních provedení a jsem s nimi velmi spokojen. Není pro mě nic lepšího než nabídnout lidem, a tedy i Vám, klientům, kterých si vážím, kvalitu, se kterou mám vlastní zkušenosti.

Mým podpisem ručím za kvalitu – získáváte garanci kvality.