O nás

Chov okrasných ryb

Chovem okrasných ryb a jeseterů se aktivně zabývám od roku 2006. Širší vědomosti jsem získal studiem Střední rybářské školy. Odbornost jsem si rozšířil studiem Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně.

V současné době jsem schopen poskytnout nejen samotný prodej, ale také poradenství, preventivní ošetření i léčbu ryb. Pro odchov nabízím závěsné plachtové bazény z PVC a mnohaleté zkušenosti.
Pro své zákazníky vybírám to nejlepší podle jejich přání. V současné době zavážím ryby mnoha zákazníků po České republice i do zahraničí.

Ryby od nás jsou ve výborné zdravotní kondici, připravené k vysazení do Vašeho jezírka.

Začalo to obyčejnými káděmi…

V roce 2006 mě studium na Střední rybářské škole ve Vodňanech zlákalo k zálibě chovu okrasných ryb a jeseterů, kde jsem taktéž získal první cenné vědomosti, pro svůj koníček a práci. Zahálet se nemá, a proto jsem si odbornost rozšířil dále studiem Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně.

Postupem času jsem si uvědomoval, že není důležité pouze prodat krásné ryby, ale také pečovat o ně, preventivně ošetřovat a léčit. O to vše, se s vámi rád podělím ve svém poradenství.

Je úsměvné, když se po letech otočím zpět, jak jsem začínal. Neměl jsem víc než klasické rybářské kádě, které všichni jistě znají z typických výlovů našich rybníků. Postupem času jsem vše vymýšlel a upravoval tak, abych mohl svým zákazníkům nabízet čím dál kvalitnější služby a rybám jejich pohodlí.

Dodávkou ryb to nekončí…

V současné době mám k dispozici pro chov ryb odchovná zařízení o kubatuře cca 30 000l. Právě pro tento odchov se mi osvědčily uzavřené recirkulační systémy, pro které využívám plachtové bazény z PVC, které jsem schopný také doporučit a samozřejmě zajistit.

Za dobu, co se věnuji této krásné činnosti, jsem si získal důvěru stovek zákazníků v České republice i v zahraničí. Mohu se pyšnit rekordem ze dne 15. ledna 2014 o zavezení největší jeseterovité ryby Vyzy velké do soukromého sportovního revíru.

Rád vyberu rybu přímo pro Vás, podle Vašeho přání. Spokojený zákazník a zdravá ryba jsou pro mě největší odměnou za roky dřiny.

Mým podpisem ručím za kvalitu – získáváte garanci kvality.